4738 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
ŚRODOWISKO

13 lat temu zgubiła swój pierścionek zaręczynowy. Odnalazła go jej synowa – nie uwierzycie na czym się znajdował

17 Sie 2017
ŚRODOWISKO
autor: Bartek Faryna

Słyszeliście zapewne kiedyś powiedzenie, że życie pisze najlepsze scenariusze. Często tak właśnie bywa. Średnio co jakiś czas można znaleźć w sieci historię, która to potwierdza. Doskonałym przykładem jest jeden z naszych wpisów, w którym to informowaliśmy was o parze, która zaginęła w górach w 1942 roku i odnaleziono ich dopiero teraz? Wydaje nam się, że dzisiejszy temat przebija nawet to. Jego bohaterką jest Mary Grams – 84-letnia mieszkanka prowincji Alberta w Kanadzie – która zgubiła swój pierścionek zaręczynowy w trakcie plewienia chwastów w ogródku aż 13 lat temu. Kobieta już dawno temu pogodziła się ze stratą i zapomniała o zgubie aż do teraz.

Kilka dni temu syn kobiety wraz ze swoją żoną postanowili wyrwać kilka marchewek z przydomowego ogródka. Szczęśliwą znalazczynią była właśnie synowa 84-latki. Kiedy wyciągnęła jedną z marchewek z ziemi zauważyła coś dziwnego – pierścionek ciasno opinający warzywo (od pewnego czasu owoc). Synowa od razu zapytała swojego męża czy rozpoznaje znalezisko. Od razu odpowiedział, że tak i że należy on do jego matki.

Niestety małżonek Mary – Norman – zmarł 5 lat temu, krótko po tym, jak małżeństwo obchodziło 60-tą rocznicę ślubu. Nie mógł więc cieszyć się wraz z małżonką z odnalezionej zguby. Mimo wszystko Mary Grams była niesamowicie uradowana. Od razu założyła pierścionek na palec, ponieważ wciąż doskonale pasował. Coś takiego na pewno nie zdarza się zbyt często.

Źródło: Business Insider

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze