4784 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
ŚRODOWISKO

2 500 klatek na sekundę – czyli jak wygląda eksplozja w esktremalnie zwolnionym tempie? Zobaczcie sami

15 Mar 2017
ŚRODOWISKO
autor: Bartek Faryna

Ekipa z YouTube’owego kanału The Slow Mo Guys dostarczyła nam już naprawdę dużo rozrywki. Dzięki nim mogliśmy przekonać się, jak wyglądają codziennie czynności – jak również te niecodzienne – w zwolnionym tempie. Na łamach naszego serwisu mogliście już sprawdzić ot choćby co się dzieje z Twoją twarzą, gdy piłka uderza Cię w głowę, jak również jak wygląda depilacja woskiem przy maksymalnym zbliżeniu i 28 000 klatek na sekundę. Tym razem przyjrzymy się eksplozji.

Ekipa miała do swojej dyspozycji opuszczony budynek, kilka granatów ręcznych oraz 10 beczek z łatwopalną substancją. Film jest wprawdzie nieco długi – przez większość czasu chłopaki tłumaczą co zamierzają robić – oraz cały jest w języku angielskim, to jednak nie powinniście mieć problemu ze zrozumieniem tego, co chcą przekazać twórcy wideo.

Aby cieszyć się najważniejszą częścią wideo na szczęście angielskiego nie trzeba znać w ogóle. Najważniejszym punktem całego materiału jest bowiem wybuch. Wygląda naprawdę niesamowicie. Przekonajcie się zresztą sami.

Źródło: The Slow Mo Guys – YouTube

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze