4738 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
FAUNA I FLORA

20 bardzo dziwnych penisów zwierząt, których pewnie wcześniej nie widziałeś

19 Sie 2017
FAUNA I FLORA
autor: Bartek Faryna

Penisy to prawdziwy temat rzeka. Czy mowa o tych należących do zwierząt, czy też mowa o tych należących do ludzi – to nawet nie jest ważne. Penisy cieszą się szczególną popularnością nawet na łamach naszego portalu. Oczywiście staramy się spełniać oczekiwania naszych czytelników, dlatego więc od czasu do czasu zamieszczamy jakiś wpis traktujący właśnie o penisach. Przykładów jest bez liku. Dzięki nam mogliście dowiedzieć się już, jak wygląda penis idealny czy zapoznać się z 10 rzeczami, których o penisach nie wiedzieliście.

To jednak nie wszystko. Swego czasu zamieściliśmy dla was również zbiór zdjęć „klejnotów zwierząt”, które naukowcy zamieścili na swoich profilach w ramach ciekawostki. Dziś wciąż pozostaniemy przy temacie penisów i przyjrzymy się 20 najbardziej nietypowym, które występują w świecie zwierząt. Niestety nie będą to zdjęcia „żywych okazów”, a jedynie animowana prezentacja rysunkowych klejnotów. Za wszystko odpowiedzialni są twórcy kanału Super Deluxe w serwisie YouTube.

Prezentacja jest naprawdę szybka, ale na szczęście możecie zatrzymać ją w każdej chwili, aby lepiej przyjrzeć się danemu okazowi. Jeśli któryś z nich szczególnie was zainteresuje, to zawsze możecie wyszukać jego „żywy odpowiednik” i sprawdzić zdjęcia. Wszystkie nazwy zostały wymienione w języku angielskim, jednak nie są one na tyle trudne, aby pojawił się w związku z tym jakiś problem. Nie będziemy więc dłużej zanudzać i zaprosimy was w końcu na ten niezwykły seans.

Pasjonujesz się fauną i chcesz otrzymywać więcej podobnych wiadomości? Zapraszamy na nasz specjalny fanpage:

Źródło: Super Deluxe – YouTube

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze