4786 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
ŚRODOWISKO

Co się stanie gdy spróbujemy zgnieść 1500 kartek papieru pod prasą hydrauliczną?

17 Wrz 2017
ŚRODOWISKO
autor: Bartek Faryna

Prasa hydrauliczna i rzeczy przez nią zgniatane jest tym, co internauci uwielbiają. Świadczy o tym ot choćby popularność kanałów w serwisie YouTube, które zajmują się własnie publikacją tego typu treści. Możecie zobaczyć, jak twórcy poszczególnych filmów zgniatają dosłownie wszystko – od monet, przez kowadła, diamenty, złoto a nawet „przyciski play” od YouTube’a, które dostali z okazji osiągnięcia danej liczby subskrypcji. Dziś oczywiście znów będzie o prasie hydraulicznej, o rzeczach przez nią zgniatanych oraz o prowadzących, którzy mają ten urzekający rosyjski akcent.

Hydraulic Press Channel to chyba najpopularniejszy kanał, na którym możemy oglądać „zgniatanie na ekranie”. To właśnie oni pokazywali nam, co dzieje się z prawdziwym diamentem umieszczonym pod włączoną prasą oraz co się stanie, gdy spróbujemy złożyć kartkę papieru więcej niż 7 razy. Dzisiejsze wideo, które zamieszczamy na łamach naszej strony, również będzie dotyczyło papieru. Tym razem twórcy kanału spróbują zgnieść nie jedną, a aż 1500 kartek.

Oczywiście przy tworzeniu materiału zachowali oni wszelkie środki ostrożności – schowali się za osłoną, prasę obsługiwali z odległości, a całość rejestrowana była przez kamery. W pewnym momencie zgniatania stało się jednak coś dziwnego. O czym konkretnie mowa? Zobaczcie sami.

Źródło: Hydraulic Press Channel – YouTube

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze