4733 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
FAUNA I FLORA

Dwaj bracia odkryli coś niesamowitego wycinając kawałek zamarzniętej tafli jeziora

11 Mar 2017
FAUNA I FLORA
autor: Bartek Faryna

Od czasu do czasu dzieje się tak, że ktoś udostępni coś w internecie, a historia ta w mgnieniu oka staje się bardzo popularna. Nie inaczej jest tym razem w przypadku braci Babich (Anton oraz Alex) zamieszkujących stan Indianda w USA. Wszystko za sprawą nietypowego znaleziska, jakiego dokonali wycinając kawałek tafli zamarzniętego jeziora Wawasee w pobliżu miasteczka Syracuse na północy stanu. Zdjęcie oczywiście od razu wrzucili na swojego Facebooka i w zaledwie kilka godzin zebrało ono ponad 3 700 polubień, 2 300 komentarzy oraz 15 000 udostępnień. O czym mowa?

Nietypowym znaleziskiem były po prostu dwie ryby. Przyłapano je jednak w bardzo nietypowej pozie. Znaleziono zamarzniętego szczupaka pożerającego okonia. Na samym początku użytkownicy Facebooka oczywiście zakwestionowali prawdziwość zdjęcia i całej sytuacji. Zażądali więc, żeby bracia udostępnili wideo, które znacznie trudniej podrobić. Tak też zrobili.

Tydzień temu ja i mój brat zrobiliśmy zdjęcie tych dwóch zamarzniętych ryb i wrzuciliśmy je na Facebooka. Zdjęcie zdobyło ogromną popularność i niektórzy uważali, że jest to zwykły falsyfikat. Postanowiliśmy więc wrócić na jezioro i wyciąć kawałek lodu, w którym utknęły ryby, aby udowodnić wszystkim, że nie kłamaliśmy

– powiedział w wywiadzie dla dziennika Telegraph jeden z braci, Anton Babich.

16807471_10212544874195625_1086182238745091651_n

Bracia przypuszczają, że ryby wcale nie zostały złapane w środku polowania w tej nietypowej pozie. Po prostu szczupak przecenił swoje siły i połasił się na zbyt dużego szczupaka, którym się dosłownie udławił i zmarł. Zobaczcie jednak wideo.

Pasjonujesz się fauną i chcesz otrzymywać więcej podobnych wiadomości? Zapraszamy na nasz specjalny fanpage:

Źródło: National Geographic

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze