4675 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
FAUNA I FLORA

Idiotów wśród Polaków nie brakuje! Ojciec włożył swoje dziecko do wybiegu dla surykatek

07 maja 2017
FAUNA I FLORA
autor: Bartek Faryna

Zamość. Malownicze miasteczko na wschodzie Polski. Znane jest nie tylko z bardzo charakterystycznego i kolorowego starego miasta lecz także z ogrodu zoologicznego. Ostatnimi czasy o Zamościu jest jeszcze głośnie, a wszystko za sprawą pewnego mało rozgarniętego ojca. Wiemy doskonale, że na tej planecie idiotów jest całkiem sporo. Przykładów nie brakuje – w tym także i na łamach naszego serwisu. Swego czasu pisaliśmy już dla Was o mężczyźnie, który chciał zażyć kąpieli w gorących źródłach parku Yellowstone. Informowaliśmy Was także o innym przedstawicielu tej brzydszej płci, który wtargnął na teren wybiegu dla pand. Mogliście nawet zobaczyć nagranie z całego zdarzenia i przekonać się, jaki los spotkał śmiałka. Dziś pozostaniemy przy temacie ogrodów zoologicznych, wybiegów dla zwierząt oraz nieodpowiedzialnego zachowania.

Na Facebook’owej stronie zamojskiego ogrodu zoologicznego pojawił się ciekawy wpis. Jego treść brzmiała następująco:

„Średnio raz w roku , czyli raz na około 200 tys zwiedzających trafia się „myślący inaczej”. Zamojskie zoo odwiedził właśnie dzisiaj. Nie pomagają tabliczki, zakazy i ostrzeżenia, którymi oblepione są ogrodzenia i klatki w zoo. Słodko wyglądające surykatki bez problemu przegryzają rękawicę spawalniczą swoimi ostrymi jak szpilki zębami. Dzięki Bogu jeżozwierze o tej porze spały jeszcze…. publikujemy ku przestrodze.”

To jednak nie wszystko, do wpisu załączone było także zdjęcie, które możecie zobaczyć poniżej.

Mężczyzna nie mógł przewidzieć, jak zachowają się te z pozoru słodkie zwierzątka. Surykatki również potrafią być agresywne, a ich ostre zęby bez problemu mogą poradzić sobie z całkiem twardym materiałem. Skóra dziecka nie stanowiłaby więc dla nich problemu. Całe szczęście wszystko dobrze się skończyło i nikomu nie stała się krzywda. Pamiętajcie jednak, że tabliczki z ostrzeżeniami nie są umieszczane bez powodu.
Pasjonujesz się fauną i chcesz otrzymywać więcej podobnych wiadomości? Zapraszamy na nasz specjalny fanpage:

Źródło: Facebook

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze