4782 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
TECHNOLOGIA

iPhone 7 vs najmocniejszy kwas znany człowiekowi – zobaczcie wynik tego starcia!

29 Lis 2016
TECHNOLOGIA
autor: Bartek Faryna

Dzięki naszym wpisom mogliście przekonać się już, jaki jest największy absurd najnowszego telefonu marki Apple. To jednak nie wszystko, mogliście bowiem przekonać się również, co się stanie z telefonem, jeśli umieścimy go pod włączoną prasą hydrauliczną. Dzisiaj będziemy kontynuować tematykę znęcania się nad najnowszym modelem z logiem nadgryzionego jabłka i sprawdzimy, jak radzi sobie w starciu z kwasem fluoroantymonowym.

Jest to powszechna nazwa stosowana dla mieszanki kwasu fluorowodorowego i pentafluorku antymonu w różnych stosunkach. Powstaje z tego najmocniejszy superkwas znany człowiekowi. Jego możliwości są więc naprawdę wielkie. Jak jednak poradził sobie ze smartfonem? Zobaczcie sami.

Wideo udostępniamy z kanału użytkownika serwisu YouTube TechRax. Widzimy dobrze, że twórca filmiku najpierw wysypuje połowę kryształków znajdujących się w buteleczce, i pozostawia je na telefonie na 12 godzin. Następnie opróżnia on butelkę do reszty i pozostawia na kolejne 12 godzin. Kiedy widzi, że z telefonem nie stało się nic strasznego, a sam kwas nawet nie przedostał się do baterii, autor wideo postanawia dodać nieco kwasu siarkowego i poczekać kilka minut.

Następnie wyciąga telefon i sprawdza, czy ten będzie chciał się uruchomić. Telefon po tym wszystkim… a zresztą nie będziemy zdradzać Wam zakończenia – zobaczcie je sami.

Źródło: TechRax – YouTube

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze