4733 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
MEDYCYNA

Kobieta obrała w ten sposób ogórka i włożyła sobie go do pochwy – po co to zrobiła? Nieźle się zdziwicie

28 Paź 2017
MEDYCYNA
autor: Bartek Faryna

Ogórek to bardzo uniwersalne warzywo. Można go jeść na wiele sposobów i używać do wielu rzeczy. Nadaje się zarówno na kanapkę w plasterkach, jak i na zrobienie lemoniady, do sałatek, do zup czy nawet do zjedzenia w całości. Do tego używany jest również do wielu zabiegów kosmetycznych – istne cud warzywo. Niestety ostatnio pewne rzeczy poszły za daleko i kobiety zaczęły używać ogórków do – uwaga – oczyszczania pochwy. Tak właśnie, wzrok was nie myli – to dzieje się naprawdę.

Już swego czasu informowaliśmy was o tym, że pochwa żadnych oczyszczeń nie wymaga. Było to przy okazji wpisu dotyczącego ziołowych tamponów do detoksu macicy. Wszelkie ciała obce wkładane tam mogą naruszyć panujący tam specyficzny „mikroklimat”. Flora bakteryjna pochwy jest bardzo wrażliwa i niezwykle łatwo tam namieszać. Kobieta może w ten sposób nabawić się poważnej infekcji.

O co jednak tutaj chodzi i skąd w ogóle pomysł czyszczenia pochwy w ten sposób? Z wpisu jednej ze zwolenniczek i propagatorek tego typu „terapii” możemy się dowiedzieć, że takie czyszczenie pochwy pomaga „przywrócić naturalne pH”. W ten sam sposób możemy podobno wykorzystać ogórka do czyszczenia gardła oraz jamy ustnej. Ma to pomóc w pozbyciu się bakterii oraz wirusów. Ostatnim zastosowaniem ogórka jest stymulowanie punktu G w pochwie. Dzięki temu kobieta może lepiej poznać swoje ciało i osiągać w przyszłości bardziej intensywne orgazmy. Autorka wpisu zaleca to szczególnie kobietom, które nie uprawiają regularnie seksu. Wystarczy włożyć i pokręcić w środku. Taki ogórek musi być oczywiście odpowiednio przygotowany. Najlepiej go obrać i nieco pozdzierać wierzchnią warstwę tak, aby ukazał nam się miąższ. To niestety nie jest żart, a sama zwolenniczka i propagatorka tego stylu oczyszczania pochwy ma wiele wiernych fanek, które naprawdę stosują ten zabieg.

Specjaliści ostrzegają przed przeprowadzaniem podobnych zabiegów. Nie ma nic złego w pH pochwy jakiejkolwiek kobiety, ponieważ jest ono regulowane przez bakterie tam żyjące. Nie ma więc potrzeby oczyszczania, ponieważ sama pochwa nie jest wcale brudna. Jeśli jednak jakakolwiek kobieta ma z tym problem, powinna raczej rozważyć wzięcie prysznicu a nie wkładanie tam ogórka. Jeśli jednak wagina wydziela z siebie przykry zapach nawet po kąpieli, to trzeba po prostu udać się do specjalisty – możliwe, że doszło do zarażenia grzybicą lub czymś podobnym.

Pasjonujesz się naturą człowieka i chcesz otrzymywać więcej podobnych wiadomości? Zapraszamy na nasz specjalny fanpage:

Źródło: IFLS

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze