4725 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
ŚRODOWISKO

Mężczyzna w trakcie transmisji na żywo został uderzony przez piorun

30 Kwi 2017
ŚRODOWISKO
autor: Bartek Faryna

Niecały rok temu pisaliśmy dla Was o niezwykłym przypadku, kiedy to od pojedynczego uderzenia pioruna, śmierć poniosły aż 323 renifery. Coś takiego jednak nie zdarza się często i ofiary „piorunującego ataku” bardzo często wychodzą cało z tej nieprzyjemnej sytuacji. Tak właśnie stało się z bohaterem naszego dzisiejszego wpisu. Xiaodong – pan pogodynka z pewnej chińskiej stacji telewizyjnej, przeżył prawdziwy szok – i to w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Cała akcja miała miejsce w mieście Dalian w prowincji Liaoning w trakcie burzy. Reporter trzymał parasol, w który uderzył piorun. Najciekawsze w tym wszystkim było jednak to, że całość działa się na oczach widzów na żywo. Zastanawiacie się, jak to wyglądało? Dzięki poniższemu wideo możecie zaspokoić swoją ciekawość.

Wyładowanie było na tyle mocne, że reporterzy musieli przerwać nagrywanie programu. Na szczęście nikt nie poniósł żadnego uszczerbku na zdrowiu – w tym sam „rażony gromem” Xiaodong. Jeśli jednak zastanawiacie się, co może spotkać człowieka uderzonego przez piorun, to zajrzyjcie do jednego z naszych wpisów.

Źródło: CGTN – YouTube

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze