4733 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
ŚRODOWISKO

Narodowiec i kandydat na prezydenta Polski obala teorię ewolucji w kilka minut!

04 Lis 2017
ŚRODOWISKO
autor: Bartek Faryna

Marian Kowalski – polski działacz polityczny, felietonista i kulturysta, w latach 2014–2015 wiceprezes Ruchu Narodowego. Najwięcej osób kojarzy go chyba jednak z tego, że był jednym z kandydatów na urząd Prezydenta RP w wyborach w 2015 roku. Panu Kowalskiemu niestety nie udało się wdrapać na stołek. Na tym nie poprzestał. Cały czas tkwił gdzieś w świetle reflektorów, cały czas trzymał się tego mikrofonu, aby za wszelką cenę nie zniknąć z polskiej sceny. Co jakiś czas Pan Kowalski powraca z czymś naprawdę mocnym. Nie inaczej jest tym razem.

Kojarzycie nasz dzisiejszy obrazek z naszego Facebooka? Poniżej przypominamy. Widzimy że Pan Marian daje nam wybór. Możemy zdecydować czy na początku istnienia było nic czy może jednak był Bóg. Nie musimy chyba dodawać, że Pan Marian jest chrześcijaninem pełną gębą. Wierzy w Boga, chodzi do kościoła, zapewne również daje na tacę i ogólnie propaguje ideały związane z tą wiarą.

Przejdźmy jednak tymczasem do naszego dzisiejszego tematu – czyli wideo, w którym Pan Marian nie tylko neguje teorię ewolucji, ale nawet – przynajmniej jego zdaniem – ją obala. Publika zapewne się z nim zgadza, ponieważ co rusz słychać gromkie brawa, którymi młodzi patrioci dzielnie nagradzają Pana Mariana za trafne wytykanie błędów, jakie popełnił Charles Darwin w trakcie tworzenia swojej teorii.

Kwiatki typu „ja nie wiem jakim trzeba być durniem, żeby na równi postawić pomysł, że życie zostało tchnięte z poglądem, że jaszczurka która tam x razy spadła w przepaść wyprodukowała skrzydła” pojawiają się bardzo często. Za chwilę przecież słyszymy, że „ludzie by mieli dwie wątroby bo alkohol wynaleźli dawno temu”. Pan Marian asekuracyjnie podkreśla jednak, że jest to wszystko przez niego brane „na chłopski rozum”. Nie powinniśmy się więc czepiać. Poniżej obejrzyjcie fragment wypowiedzi.

Z tych wszystkich emocji nie wspomnieliśmy dodatkowo, że powyższy fragment pochodzi ze znacznie dłuższego wystąpienia Pana Mariana przed Polonią Ottawską we wtorek 3 października 2017 roku. Chcecie więcej? Oczywiście damy wam więcej i odeślemy do pełnego wystąpienia. Niestety możliwość komentowania filmu została wyłączona, ponieważ „Na ogólną liczbę 373 komentarzy około 25% było wulgarnych wpisów zamieszczonych przez kilku komentatorów ukrytych pod pseudonimami”. Cóż, co poradzić.

Życzymy udanego seansu.

Źródło: YouTube – Czeslaw PiastaMarcin Futer

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze