4786 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
ŚRODOWISKO

Tak wygląda osoba, którą śmierć dopadła w trakcie masturbacji

21 Lip 2017
ŚRODOWISKO
autor: Bartek Faryna

Jest 24 sierpnia 79 roku naszej ery. Mieszkasz w całkiem sporym mieście, nad którym góruje wulkan Wezuwiusz. Niektórzy ostrzegają, że w każdej chwili może wybuchnąć i przynieść śmierć i ogień całemu miastu, jednak są to tylko wyssane z palca teorie spiskowe, w które tak naprawdę nikt nie wierzy. Dzień jak każdy inny. W Pompejach o tej porze nic ciekawego się nie dzieje. Postanawiasz więc uprzyjemnić sobie dzień i oddać się beztroskiemu samogwałtowi. Sprawdzasz więc czy na pewno jesteś sam i zabierasz się do roboty. W pewnym momencie słyszysz potężny huk, na zewnątrz robi się ciemno i niesamowicie gorąco. Po chwili jednak nie widzisz i nie czujesz już nic – umarłeś.

Brzmi to może nieco śmiesznie, lecz całkiem możliwe, że tak właśnie wyglądał ostatni dzień życia naszego dzisiejszego bohatera – anonimowego mieszkańca Pompejów, którego dopadła śmierć w trakcie zabawy z samym sobą. Do tragedii doszło 24 sierpnia 79 roku. Wulkan Wezuwiusz wyrzucił wtedy w powietrze tak potężne pokłady pyłu wulkanicznego, że niemal natychmiast przykryły one okoliczne miasta i wsie grubą warstwą popiołu. Podobno miejscami mogła ona osiągać wysokość nawet 7 metrów. Tym co zabiło tysiące ludzi nie była jednak lawa czy pył – zabiła ich temperatura, która niemal w momencie wzrosła miejscami nawet do 600°C.

Ostatnimi czasy w internecie szczególnie popularne stało się zdjęcie dobrze zachowanego ciała jednej z ofiar wybuchu. Mowa o mężczyźnie, który zmarł w bardzo dziwnej pozie. Sięgał on swoją ręką w stronę krocza. Według najbardziej humorystycznej wersji w chwili wybuchu mężczyzna beztrosko oddawał się masturbacji. Krąży jednak jeszcze kilka wersji wydarzeń. Niektórzy uważają, że po prostu zasłaniał on swoje krocze ręką. Tak bowiem reagują niektórzy ludzie, gdy wyczują silne zagrożenie – odruchowo chronią to co najcenniejsze. Jest to chyba najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń.

Prawdy niestety nie poznamy nigdy. Nie da się tego bowiem sprawdzić dostępnymi narzędziami naukowymi – a szkoda.

Źródło: IFLS

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze