4784 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
MEDYCYNA

Oto mężczyzna o dwóch w pełni funkcjonalnych penisach

07 Sty 2015
MEDYCYNA
autor: Marek Pawelczyk

UWAGA! PONIŻSZY MATERIAŁ ZAWIERA ZDJĘCIA I NIE JEST DLA WSZYSTKICH!

Węże i jaszczurki mają coś, co nazywamy półprąciem, co w skrócie możemy opisać jako penis o dwóch żołędziach. Dwa penisy u jednego stworzenia mogą brzmieć naprawdę dziwnie, ale czy wiedzieliście, że ta przypadłość występuje również u ludzi? Dotychczas opisano zaledwie 100 mężczyzn z difalią – dwoma penisami. Chociaż difalia jest bardzo rzadka sama z siebie, znalezienie kogoś, kto cierpi na nią jest jeszcze trudniejsze, ponieważ zwykle związane są z nią wysoce szkodliwe przypadłości, jak podwójne narządy wewnętrzne czy rozszczepienie kręgosłupa. Gdy przypadłość jest rozległa, defekty te są nie do wyleczenia.

Znamy też przypadki kobiet z podwójną macicą – o jednej z nich możecie przeczytać TUTAJ.

Przypadłość nie jest genetyczna, ale może być spowodowana wyzwoleniem nieregularnych genów homeotycznych podczas 4 tygodnia rozwoju płodu. Wpływ na te zmiany może mieć mutacja genów lub czynniki środowiskowe.

Poziom użyteczności penisa jest w całości zależny od osoby u której występuje przypadłość. Niektórzy posiadają dwa penisy, które mają normalny kształt, rozmiar i funkcjonalność, podczas gdy inni mogą skończyć z niewielkimi, zniekształconymi genitaliami z których nie mogą normalnie oddawać moczu czy ejakulować.

Przeczytaj również: Naukowcy ujawnili, jak wygląda idealny penis

Pewien mężczyzna, który posiada w pełni funkcjonalne dwa penisy, znany jest pod ksywą DiphallicDude (lub DoubleDickDude, skrócone do DDD), ponieważ zależy mu na pozostaniu anonimowym. Jest Amerykaninem mającym około 25 lat i żyje na Wschodnim Wybrzeżu. Poza tym, nie wiemy nic więcej o nim.

Około rok temu, wziął udział w AMA (ang. „Ask Me Anything” – „Pytaj o co chcesz”) na serwisie Reddit, który okazał się jednym z najpopularniejszych od czasu założenia strony. Dodał nawet zdjęcia jako dowód (oczywiście, ostrzegamy przed oglądaniem ich w pracy), gdybyście chcieli zobaczyć jak wygląda difalia. Gdy rzucił „Pytajcie o co chcecie”, Redditorzy nie przebierali w słowach, chcąc wiedzieć jak wygląda życie z taką przypadłością. Okazało się, że DiphallicDude jest biseksualistą i że uprawiał seks z ponad 1000 osób. O ile nie zdradził za dużo szczegółów na temat swoich łóżkowych eksperymentów, potwierdził lub zaprzeczył wielu zadanym pytaniom związanym z „mechaniką” dwóch penisów.

Jego książka, ‚Double Header: My Life with Two Penises” została wydana w Boże Narodzenie w Stanach Zjednoczonych. Utrzymała tytuł #1 Bestsellera na czytnik Kindle w 3 różnych kategoriach. Po wydaniu książki, przeprowadził serię wywiadów dla radia i serwisów internetowych. Wszystkie seksowne detale z jego AMA zostały dodane do książki, oprócz innych opisów jak difalia wpływa na jego codzienne życie.

Ostatnio, serwis BBC Newsbeat przeprowadził z nim wywiad, gdzie zapytali o jego życie, gdy dorastał. Jego rodzice przestrzegli go, aby nie chwalił się swoją przypadłością innym dzieciom. Powiedział, że na początku myślał, że chcieli, aby pozostało to sekretem, ponieważ nie chcieli, aby inni chłopcy czuli się z tego powodu gorsi, ale dopiero, gdy wszedł w nastoletni wiek, zdał sobie sprawę, że może stać się celem żartów z powodu bycia innym. Gdy był w liceum, zastanawiał się nad operacją usunięcia jednego z penisów. Ostatecznie zdecydował się zostawić go, ponieważ było to po prostu coś, co uznał za część swego życia, która mu nie przeszkadza.

Zobacz także: 23 naukowe fakty o seksie

Pasjonujesz się naturą człowieka i chcesz otrzymywać więcej podobnych wiadomości? Zapraszamy na nasz specjalny fanpage:

Źródło: IFLS

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze