4738 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
FAUNA I FLORA

Owca z RPA urodziła… No właśnie – co? UWAGA – drastyczne zdjęcia!

24 Cze 2017
FAUNA I FLORA
autor: Anna Borkowska

Jedna z owiec w miejscowości Lady Frere w Prowincji Przylądkowej Wschodniej w RPA, wydała ostatnio na świat niezwykle dziwne jagnię, które przypomina „pół-owcę, pół-człowieka” – zobaczcie przy okazji cielę z „ludzką” głową, które przyszło na świat w Indiach. Miejscowi wpadli w prawdziwe przerażenie na widok nietypowego stworzenia.

Zdaniem niektórych osób, dziwne zwierzę „pochodzi z piekieł” i „jest wysłannikiem diabła”. Incydent tak bardzo zszokował lokalnych mieszkańców, że postanowili zająć się nim eksperci.

Według niektórych z nih, „potwór” rzeczywiście ma w sobie cechy humanoidalne – chociaż nie ma żadnej możliwości, aby uzyskać potomstwo owcy i człowieka.

„Pomimo plotek, to jest fizycznie niemożliwe. I pomimo faktu, że ludzie i owce mają podobną liczbę chromosomów, zwierzę to nie może zajść w ciążę z człowiekiem”

– stwierdzili biolodzy.

Zdaniem ekspertów, matka „potwora” cierpiała na popularną wśród owiec gorączkę doliny Rift, w wyniku której urodziła nie w pełni uformowane jagnię, które ma twarz przypominającą twarz człowieka.

Eksperci weterynarii zapewnili jednak rolników, że nie mają się czego obawiać.

„Apelujemy do społeczności lokalnej, aby nie panikowała na widok tego zdeformowanego jagnięcia. Możemy potwierdzić, że to zdeformowane jagnię, na pewno nie jest potomstwem zrodzonym z komórki jajowej owcy i ludzkiej spermy”

– powiedział doktor weterynarii Lubabalo Mrwebi.

Ktoś z Was miał w ogóle co do tego jakieś wątpliwości?

Pasjonujesz się fauną i chcesz otrzymywać więcej podobnych wiadomości? Zapraszamy na nasz specjalny fanpage:

Źródło: NewsHeraldlive

Zdjęcia: NewsHeraldlive

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze