4784 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
MEDYCYNA

Pewnemu mężczyźnie udało się powiększyć swojego penisa niemal dwukrotnie

17 Cze 2017
MEDYCYNA
autor: Bartek Faryna

Zapewne nieraz natknęliście się na ogłoszenia w sieci, których wielkie nagłówki krzyczały „powiększ swojego penisa w dwa miesiące!!!”. Oczywiście niemal w każdym wypadku jest to zwykłe oszustwo, które ma na celu naciągnięcie naiwnych mężczyzn z kompleksami na pieniądze. Dzisiaj jednak przytoczymy dla Was historię pewnego mężczyzny, u którego kuracja rzeczywiście zadziałała. Podwoił on długość swojego penisa w 9 miesięcy. Jak to zrobił i o co w ogóle w tym wszystkim chodziło?

Bohaterem tego wpisu jest pewien 34-latek z Pakistanu, który zgłosił się do szpitala Uniwersyteckiego w Karaczi z pewnym nietypowym problemem. Mimo swojego wieku nie był on w stanie zapuścić brody, włosy pod jego pachami nie chciały w ogóle rosnąć oraz nie miewał porannych wzwodów. W trakcie badań odkryto również, że długość jego penisa odpowiadła długości penisa 12-letniego chłopca. W zwodzie wynosiła ona zaledwie 5,5 cm.

Lekarze zdiagnozowali hipogonadyzm. To rzadkie schorzenie polegjące na defekcie układu rozrodczego, wskutek czego w ciele mężczyzny mocno kuleje produkcja testosteronu. Chorobę tą zwykle diagnozuje się w młodym wieku i przeprowadza odpowiednią terapię. Przypadek tego Pakistańczyka należy więc do niesamowicie rzadkich.

Hipogonadyzm zwykle pojawia się w okresie rozwoju płodu. Często ofiarą padają narządy rozrodcze. U mężczyzn penis potrafi przybrać formę waginy; albo potrafi rozwinąć się tak, że ciężko rozpoznać płeć na pierwszy rzut oka; albo po prostu znacznie traci na rozmiarze. Oczywiście choroba ta może dać o sobie znać nieco później. Zwykle dzieje się to jednak jeszcze przed okresem dojrzewania.

Powróćmy jednak do naszego dzisiejszego bohatera. Lekarze podjęli oczywiście leczenie. Przez 9 miesięcy Pakistańczyk przyjmował pewne dawki hormonów. Po tym czasie odkryto, że długość jego penisa zmieniła się diametralnie. Po kuracji wynosiła ona już 9,5 cm, a jego jądra również znacznie się powiększyły. Specjaliści jednak nie polecają przeprowadzania podobnej terapii na własną rękę. Nie zyskacie raczej dodatkowych centymetrów, a możecie sobie tylko zaszkodzić.

Pasjonujesz się naturą człowieka i chcesz otrzymywać więcej podobnych wiadomości? Zapraszamy na nasz specjalny fanpage:

Źródło: IFLS

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze