4738 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
TECHNOLOGIA

Poznajcie pierwszego na świecie robota służącego do oralnego zaspokajania mężczyzn [+18]

22 Cze 2017
TECHNOLOGIA
autor: Bartek Faryna

Seks z robotami. Czy Wam się to podoba czy nie, tak właśnie będzie wyglądała przyszłość. Niektórzy naukowcy uważają, że do roku 2070 czynność ta stanie się już czymś zupełnie normalnym. W Wielkiej Brytanii przymierzano się już nawet do otworzenia agencji towarzyskiej, w której usługi świadczyłyby właśnie roboty. To wszystko jednak melodia przyszłości, my dzisiaj zajmiemy się teraźniejszością. Na portalu Indiegogo firma Arlan Robotics stara się zgromadzić fundusze na wypuszczenie pierwszego robota, który miałby zadowalać oralnie mężczyzn. Czyli mówiąc kolokwialnie, robot miałby po prostu „robić laskę” i nic poza tym.

Cała konstrukcja jest bardzo prosta, lecz chyba właśnie o to chodziło twórcom. Chcą oni nie tylko wprowadzić swój pomysł w życie, lecz także pokierować wszystkim tak, aby robot był w miarę możliwości jak najtańszy. Za realistyczne odczucia całego doświadczenia odpowiada specjalnie zaprojektowane wnętrze „jamy ustnej”, w której znajdują się zarówno zęby, jak i język. Robot może obsługiwać swojego właściciela w różnych pozycjach. Posiada on także regulowaną prędkość działania – od delikatnego poruszania głową, do „szalonych 120 cyklów na minutę”. Działanie robota w każdej chwili będzie można zatrzymać, poprzez położenie ręki „na jego głowie”.

Robot oczywiście wydaje charakterystyczne dźwięki, które towarzyszą często naturalnemu „robieniu loda”. Producentom chodzi przede wszystkim o to, aby takie doświadczenie było możliwie jak najbardziej zbliżone do naturalnego. Chcecie poznać więcej szczegółów? Zajrzyjcie więc na ten kanał w serwisie YouTube. Znajdziecie tam mnóstwo prezentacji dotyczących robota. My poniżej zamieszczamy jedną z nich.

Pasjonujesz się technologią i chcesz otrzymywać więcej podobnych wiadomości? Zapraszamy na nasz specjalny fanpage:

Źródło: Indiegogo, YouTube

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze