4725 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
ŚRODOWISKO

Przejechali ponad 1 000 kilometrów na rowerach, żeby narysować to! Prawdziwy wyczyn na miarę naszych czasów

04 Lip 2017
ŚRODOWISKO
autor: Bartek Faryna

Od czasu do czasu zdarza się coś, co niekoniecznie ma wiele wspólnego z nauką, jednak jest tematem na tyle ciekawym i wartym promowania, że nawet my decydujemy się poświęcić mu jeden z naszych wpisów. Coś takiego własnie wydarzyło się kilka dni temu. 2 lipca br. o godzinie 19:51 Maciej Lebiedowicz poinformował na swoim Facebooku o pewnym niezwykłym wyczynie. W przedsięwzięciu brały udział jeszcze dwie inne osoby. Wiele litrów potu wylane, przejechane dokładnie 1 057 kilometrów, spalone (według programu Strava) 26,968 kalorii. Twórcy tego dzieła twierdzą jednak, że było warto.

Jeśli chłopaki jechaliby cały czas, to udałoby im się wyrobić dokładnie w 47:44:24. Jednak musieli spać, a ich podróży często towarzyszyły niesprzyjające warunki atmosferyczne, dlatego też wszystko zajęło im dokładnie 7 dni. Pokonywali średnio 150 km dziennie ze średnią prędkością 22 km/h. Wystartowali z Warszawy, a wylądowali w Łodzi.

„KONIEC! 1057 km.
Nie zginęliśmy, a zatem nagrody Darwina nie dostaniemy, ale …
POBILIŚMY REKORD ŚWIATA. Największy na świecie obrazek zrobiony gps’em i rowerem. Największy penis na świecie. I myślę, że można zgłosić jako najdurniejszy pomysł roku.”

– mówi wstawiony na Facebooka post.

Teraz przejdźmy jednak do podziwiania tego cudownego dzieła. Aż łezka się w oku kręci.

Źródło: Maciej Lebiedowicz – Facebook

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze