4738 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
FAUNA I FLORA

Przerażony turysta nagrał depczącą mu po piętach nietypową rodzinkę – zobaczcie, jak to się skończyło

15 Sie 2017
FAUNA I FLORA
autor: Bartek Faryna

Pamiętacie jeszcze jeden z naszych poprzednich wpisów, w którym prezentowaliśmy wam mrożące krew w żyłach nagranie? Mowa o filmiku, w którym w rolach głównych wystąpiła dwójka rowerzystów, delektujących się krętymi ścieżkami parku rowerowego Malino Brdo w miejscowości Rozembork na Słowacji. Ich sielankę przerwała jednak szarża rozpędzonego niedźwiedzia. Zwierze goniło ich przez chwilę po czym… a zresztą nie będziemy zdradzać wam zakończenia – zobaczcie je sami.

Niedźwiedzie znane są z tego, że na obszarze swojego występowania często lubią podchodzić do siedzib ludzkich w poszukiwaniu smakołyków. Najlepszym tego przykładem jest ten nietypowy gość, który odwiedził pewną gospodynię domową, która akurat piekła ciasto. Zapewne chciał się poczęstować. Dzisiejszy wpis również poświęcimy tym niezwykłym zwierzętom i pokażemy wam nagranie, które z jednej strony wygląda całkiem zabawnie, jednak z drugiej strony potrafi napędzić niezłego stracha.

Pomyślcie sami co byście zrobili w podobnej sytuacji? Idziecie sobie spokojnie po leśnej ścieżce, zmierzacie akurat z powrotem do swojego obozowiska, a tu nagle zauważacie, że nie jesteście sami. Towarzystwa dotrzymuje wam bowiem pewna nietypowa rodzinka. Mama niedźwiedź i dwa małe niedźwiadki. Dzikie zwierzęta znane są z tego, że potrafią być naprawdę agresywne, gdy poczują, że coś zaczyna zagrażać ich młodym. Pomyślcie więc, jak musiał czuć się mężczyzna, który rejestrował wszystko na wideo.

„One mnie śledzą. Idą tak szybka, jak ja. Proszę was, zwierzaki, zróbcie sobie przerwę” powtarzał żartobliwym głosem, jednak wyraźnie słychać było w nim przerażenie. Zobaczcie zresztą sami. Na sam koniec dodamy jeszcze, że wideo zostało nagrane w Parku Narodowym Katmai na Alasce.

Pasjonujesz się fauną i chcesz otrzymywać więcej podobnych wiadomości? Zapraszamy na nasz specjalny fanpage:

Źródło: ViralHog – YouTube

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze