4786 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
ŚRODOWISKO

Rozgrzany do 1 000°C nóż vs butelka pełna Coca-coli – jak zakończy się to starcie?

21 Gru 2016
ŚRODOWISKO
autor: Bartek Faryna

Twórcy wideo w serwisie YouTube – tak zwani „jutuberzy” – czasem wrzucają coś, co szybko zdobywa niesamowicie dużą popularność. Oczywiście każdy z nich do tego dąży, bo właśnie po to kreują swój kontent. Gość odpowiedzialny za kanał MrGear chyba tego dokonał. Jego wideo zostało bowiem już obejrzane (stan na 21.12.2016) ponad 30 milionów razy. O co chodzi? Jutuber po prostu przecina różne przedmioty rozgrzanym do czerwoności nożem kuchennym.

Na drodze noża stają więc: butelka z napojem Coca-cola (dwa razy), karteczki biurowe, piłeczka do tenisa stołowego, kostka mydła oraz kostka sera. Rezultat starcia? Pewnie już się domyślacie, jednak nie ma to, jak popatrzeć na to wszystko samemu.

Nóż rozgrzewany jest trzema palnikami jednocześnie. Autor twierdzi, że udaje mu się osiągnąć temperaturę niemal 1 000°C. Sądząc po czerwoności rozgrzanego noża, można śmiało powiedzieć, że mu się udało – a przynajmniej był bardzo blisko tej granicy. Kończymy już jednak zanudzać na dzisiaj i zapraszamy Was do obejrzenia samego wideo. Miłego seansu.

Źródło: MrGear – YouTube

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze