4786 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
ŚRODOWISKO

Spóźnili się na samolot, wbiegli więc na płytę lotniska w Gdańsku i próbowali dogonić maszynę

10 Sie 2017
ŚRODOWISKO
autor: Bartek Faryna

Pamiętacie jeszcze absurdalną sytuację, w której to staruszka wrzucała „drobniaki” do silnika samolotu przed startem, żeby przynieść sobie i innym pasażerom szczęście? Jeśli wydaje Wam się, że nic bardziej niedorzecznego zrobić nie można, to dzisiaj spróbujemy Was zaskoczyć. Na lotnisku w Gdańsku doszło niedawno do nietypowego zdarzenia. Pech chciał, że trójka pasażerów spóźniła się na swój lot z Gdańska do Warszawy, postanowili więc zrobić coś niewiarygodnie głupiego. Prawdopodobnie pomylili samolot z miejskim autobusem i zaczęli go gonić po pasie startowym.

Samolot był już zamknięty i gotowy do lotu. Pasażerowie zajęli już swoje miejsca, piloci powoli rozgrzewali silniki, a spóźniona trójka (mężczyzna i dwie kobiety) w panice zastanawiali się co zrobić, aby nie przegapić swojego lotu. Mężczyzna zobaczył w życiu chyba za dużo filmów akcji, ponieważ wybił szybę łokciem i wtargnął na płytę lotniska. Kobiety nie czekały długo i postanowiły pobiec za tymczasowym przywódcą całej grupy.

Całą trójka goniła samolot wykrzykując i machając. Na szczęście nie doszło do tragedii, ponieważ szybko zostali przechwyceni przez Straż Graniczną. Mężczyzna i dwie kobiety zostali oczywiście odpowiednio „nagrodzeni”. Ten pierwszy dostał mandat w wysokości 500 zł, natomiast te drugie 200 zł. Najlepsze w tym wszystkim jednak jest to, że mężczyzna nie znał dwóch kobiet. Spotkali się dopiero na lotnisku, jednak mężczyzna postanowił im pomóc, wzorem średniowiecznych rycerzy na białym koniu.

Mamy nadzieję, że w obecnym okresie wakacyjnym, nie zdecydujecie się konkurować z nimi o złoty medal za głupotę.

Źródło: Trójmiasto.pl

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze