4725 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
TECHNOLOGIA

Ta interaktywna mapa, zawiera hasła do Wi-Fi niemal wszystkich lotnisk na całym świecie

24 Kwi 2017
TECHNOLOGIA
autor: Bartek Faryna

Chyba nie ma nic bardziej irytującego w życiu, niż brak możliwości używania „publicznego” Wi-Fi, ponieważ właściciel każe sobie płacić za dostęp do hasła. Przecież dostęp do internetu powinien w końcu znaleźć się wśród podstawowych praw człowieka. Tak niestety jeszcze nie jest. Na szczęście są ludzie, których również to drażni i ci właśnie ludzie postanowili coś z tym zrobić. Konkretnie mowa tutaj o jednym człowieku. Anil Polat – bloger, podróżnik i inżynier ds. bezpieczeństwa komputerowego.

Ten mężczyzna postanowił uczynić świat nieco lepszym miejscem. Któregoś dnia wpadł na pomysł stworzenia interaktywnej mapy lotnisk na całym świecie. Mapa miała zawierać hasła do Wi-Fi w danych obiektach. Jak postanowił tak też zrobił. macie więc ją do Waszej pełnej dyspozycji. Wystarczy, że klikniecie na dane lotnisko, a wszystkie niezbędne informacje powinny natychmiast Wam się wyświetlić. Mapa jest na bieżąco aktualizowana, a Polat stara się cały czas dodawać do niej nowe lotniska.

Mapa dostępna jest również w formie aplikacji na Adroida oraz iOS. Wszystko znajdziecie w podanym przez nas poniżej źródle.

Pasjonujesz się technologią i chcesz otrzymywać więcej podobnych wiadomości? Zapraszamy na nasz specjalny fanpage:

Źródło: foxNomad

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze