4784 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
ŚRODOWISKO

W Peru odkryto coś bardzo dziwnego…

03 Sty 2017
ŚRODOWISKO
autor: Anna Borkowska

W Peru dokonano ostatnio niezwykle dziwnego odkrycia – znaleziono fragment dłoni z trzema bardzo długimi palcami. Zdaniem ekspertów, nie jest ona podobna do kończyn żadnych znanych stworzeń lądowych. Poza tym, nie posiada ona kciuka, co sprawia, że jest ona jeszcze bardziej dziwna i tajemnicza. Co to właściwie jest? Tego, póki co, nie wie nikt.

Jak dotąd, ustalono jedynie, że w Cuzco (miasto położone w południowej części Peru, na wysokości 3326 m n.p.m.) znaleziono również rękę i wydłużoną, humanoidalną czaszkę należącą do tego samego stworzenia. Na zdjęciu rentgenowskim wyraźnie widać, że dłoń posiada trzy palce, które mają sześć kości. Ponadto, odnotowano kilka złamanych kości wokół samej dłoni.

Na jednym z palców od zewnętrznej strony znajduje się paznokieć, który ma zaskakująco ludzki wygląd, a także odkryto kawałek metalu, który może być implantem. Tak, jak w przypadku czaszki, lekarze z Cuzco ustalili, że na pewno nie jest to ręka człowieka. Wiadomo jedynie, że składa się ona z kości i skóry.

„Nie byliśmy w stanie dokładnie określić, co to za forma życia, ale na pewno nie jest to człowiek”

– twierdzą eksperci.

Znaleziony artefakt, a także inne dziwne znaleziska z Peru i innych krajów Ameryki Południowej, zostaną wkrótce poddane szczegółowym badaniom. Analiza DNA oraz badanie w technice radiowęglowej, zostaną przeprowadzone w styczniu w Stanach Zjednoczonych. Naukowcy oczywiście nie wykluczają, że ręka ta może być tylko łapą jakiegoś ssaka. Artefakty zostały znalezione w jaskini w południowej części pustyni w Peru.

img_3803

img_4046

img_4048

img_4051

img_4054

Źródło: Hiddenincatours

Zdjęcia: Hiddenincatours

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze