4784 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
ŚRODOWISKO

W puszkach Coca-Coli znaleziono ludzkie odchody

31 Mar 2017
ŚRODOWISKO
autor: Bartek Faryna

Lubicie rozkoszować się czarnym, gazowanym napojem marki Coca-Cola? Pewnie! Któż z nas tego nie lubi. W jednej z fabryk „puszkujących” napój, doszło ostatnio do bardzo dziwnego zdarzenia. W trakcie nocnej zmiany jedna z maszyn nie pracowała tak, jak powinna. Pomyślcie jak wielkie było zdziwienie pracowników, kiedy odkryli oni, że w puszkach przeznaczonych na napój znajdują się ludzie odchody. Właśnie od tego wszystko się zaczęło.

Do zdarzenia doszło na terenie fabryki Hellenic Bottling Company, mieszczącej się w mieście Lisburn w Irlandii Północnej. Sprawą oczywiście od razu zajęła się policja aby ustalić, jak fekalia mogły trafić do puszek. W tym miejscu warto zaznaczyć, że puszki dostarczane są z zewnątrz. Trafiają do fabryki bez górnego wieczka, w celu ich napełnienia i szczelnego zamknięcia. Wygląda więc na to, że odchody musiały trafić do puszek już wcześniej.

Czy stało się to przypadkiem, czy może było to celowe działanie – tego na chwilę obecną nie wiemy. Lokalna policja twierdzi, że prowadzi w tej sprawie śledztwo. Nie przejmujcie się jednak zanadto, ponieważ żadna zainfekowana puszka nie trafiła do sprzedaży. Problem od razu wykryto i szybko podjęto odpowiednie kroki. Konsumenci z Polski tym bardziej nie mają się czym przejmować, ponieważ i tak puszki z tamtej fabryki trafiają raczej na rynek Irlandii Północnej.

Źródło: The Guardian

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze