4725 ARTYKUŁÓW W SERWISIE
ZNAJDŹ NAS
W INTERNECIE
ŚRODOWISKO

Właśnie tak wygląda topiące się dziecko – jeśli zauważycie coś takiego, koniecznie zareagujcie!

02 Lip 2017
ŚRODOWISKO
autor: Bartek Faryna

Nadeszły wakacje. Czas błogiego lenistwa dla dzieci i młodzieży, czas wyjazdów, czas wyjść nad wodę i czas kąpania się w różnych zbiornikach. No właśnie. To ostatnie niestety może nieść ze sobą wiele niebezpieczeństw, nawet dla osób które doskonale potrafią pływać. Zawsze może przecież przytrafić się coś, czego nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda osoba, która się topi? Czy zastanawialiście się kiedyś, czy potrafilibyście rozpoznać takie zachowanie? No i w końcu czy zastanawialiście się, czy potrafilibyście takiej osobie pomóc?

Na jednym z basenów w Helsinkach miała miejsce bardzo nieciekawa sytuacja. Została ona w całości uchwycona na monitoringu. Możemy tu zaobserwować małego chłopczyka, który miał wyraźne problemy z pływaniem, po czym po prostu zaczął się topić. Najbardziej zadziwia jednak reakcja ludzi. Zobaczcie to wszystko zresztą sami.

Skoro seans macie już za sobą, to apelujemy do Was: nie bądźcie obojętni. Podpłyńcie, zapytajcie się czy wszystko w porządku, jeśli coś jest nie tak to musicie pomóc. Od Waszej decyzji może zależeć czyjeś życie. Pamiętajcie o tym.

Źródło: Bodi – YouTube

KOMENTARZE disqus
komentuj przez Disqus
Wiedzocholik na Facebooku
POLUB NAS    
Wiedzocholik na Instagramie Wiedzocholik na Instagramie
Przeglądnij się
OBSERWUJ NAS    
Wiedzocholik na Twitterze