Zwierzęta
9 najbardziej obrzydliwych przedstawicieli królestwa zwierząt

Palczak madagaskarski

Ziemię zamieszkują zarówno przepiękne, jak i niesamowicie paskudne stworzenia. Dziś prezentujemy Wam galerię naszym zdaniem najpaskudniejszych i najbardziej odrażających przedstawicieli królestwa zwierząt. Oto one – można je spotkać od głębin oceanicznych, po korony drzew. Nigdzie nie jesteście bezpieczni;)

Dodano 22 grudnia 2017 o 12:12 przez Marcin Kabziński źródło: https://www.huffingtonpost.com/

Komentarze

Zobacz również

Podobnie, jak Halloween, Wielkanoc i prawdopodobnie każde inne większe święto cykliczne, tak i Boże Narodzenie ma swoje korzenie w Europejskiej kulturze pogańskiej. Kiedy chrześcijaństwo rozprzestrzeniało się na kontynencie, to wtedy zapożyczało po trochę od różnych innych kultur i religii. Wszystko to miało na celu umocnienie swojej pozycji – jako religii oraz kultury – w danym regionie. Nie chciano ludziom zabierać tego, do czego byli przyzwyczajeni przez całe swoje życie – a na pewno nie chcieli zabierać tego nagle. Jednak, co w rzeczywistości chrześcijanie zapożyczyli od pogan?

Dodano 25 grudnia 2017 o 12:12 przez Bartek Faryna źródło: https://www.unilad.co.uk/festive/how-christmas-was-stolen-from-the-pagans/
Kosmos
W przyszłym roku Ziemię nawiedzi coś naprawdę przerażającego
Niestety prawdopodobnie nawet tego nie zobaczycie, ale w 2018 roku nasz Układ Słoneczny zostanie nawiedzony przez pewnego tajemniczego gościa. Będzie to druga taka wizyta, o której wiemy. Obiekt ten nie jest jednak taki zwyczajny. Po pierwsze jest to „martwa” kometa, która tylko udaje asteroidę; a po drugie ma ona naprawdę niezwykły kształt i ogólny wygląd. Przypomina ona bowiem najprawdziwszą ludzką czaszkę.

Dodano 24 grudnia 2017 o 13:12 przez Bartek Faryna źródło: http://www.sciencealert.com/skull-shaped-halloween-asteroid-2015-tb145-returning-2018
Zwierzęta
Kolczatka Australijska występuje tylko na obszarze Australii, Tasmanii i Nowej Gwinei
Kolczatki są jajorodnymi ssakami, a ich cechą charakterystyczną jest wydłużony ryjek. Samce kolczatek nie posiadają penisa, zamiast niego mają czterogłowy narząd kopulacyjny, który wprowadzają do kloaki samicy.

Dodano 15 grudnia 2017 o 12:12 przez Marcin źródło: Wikipedia