Zwierzęta
Bałtyk wyrzuca na plaże setki śniętych ryb. Wybrzeże na Helu zasłane rzadkimi okazami
Bałtyk i ogólnie nasze plaże nie są szczególnie często odwiedzanymi miejscami zimą. Są jednak tacy ludzie, którzy lubią ten klimat. Wprawdzie od morza czasem wieje dość chłodny wiatr, wprawdzie słońce dość rzadko wychyla się zza chmur to jednak Bałtyk w zimie jest naprawdę wyjątkowy.
Mało turystów, cisza, spokój, a w tle słychać głównie szum morza i mewy. 

Niestety kilka tygodni temu ten piękny i sielankowy krajobraz został zakłócony przez coś bardzo niepokojącego. Turyści wędrujący plażą na Helu, 11 stycznia, zauważyli coś makabrycznego. Cały brzeg zasłany był martwymi lub na wpół martwymi rybami. Widok iście makabryczny, a do tego wszystkiego warto dodać, że niektóre z nich należały do rzadko widywanych gatunków. Skąd one jednak w ogóle wzięły się na tej plaży? 

Dodano 04 lutego 2018 o 12:02 przez Bartek Faryna źródło: http://www.hel.ug.edu.pl/aktu/lastminut/motele_na_plazy.html

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna