Człowiek
Bóle brzucha tego nastolatka okazały się być czymś naprawdę przerażającym
Bóle brzucha były już tematem przewodnim jednego z wpisów na łamach naszego portalu. Mowa była wtedy o pewnym mężczyźnie, który powstrzymywał się od oddawania kału przez całe 40 dni.
Warto dodać, że po 40 dniach jego strajk wcale sie nie skończył, lecz był kontynuowany. Najbardziej nieprawdopodobny był jednak powód całej sytuacji. O tym jednak doczytajcie już sami. 

Dzisiaj bowiem zamierzamy zająć się kimś innym. Narendra Kumar – bohater naszej historii – jest nastolatkiem (18 lat), który mieszka w Indiach w jednej z północnych prowincji. Po tym, jak przez długi czas cierpiał na poważne bóle brzucha, wymioty, a także spadek wagi zdecydował się w końcu udać do szpitala (Narayan Swaroop leżącego w Uttar Pradesh). Jak wielkie musiało być zdziwienie lekarza, kiedy okazało się, że przyczyną bólu brzucha było coś takiego. 

Dodano 12 marca 2018 o 19:03 przez Bartek Faryna źródło: http://www.iflscience.com/health-and-medicine/teenagers-stomach-ache-was-actually-his-parasitic-twin/

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728