Technologia
Co stanie się z samolotem, gdy wszyscy pasażerowie podskoczą w tym samym momencie?
Tematy związane z samolotami i lotnictwem były już niejednokrotnie poruszane na łamach naszego serwisu. W tym czasie staraliśmy się odpowiedzieć już na kilka ciekawych pytań. Jednym z nich było to: dlaczego okna w samolotach są zawsze zaokrąglone.
Uwierzcie, nie jest to kwestia wygody pasażerów. 

Przy okazji innego wpisu sprawdzaliśmy, dlaczego w samolocie zawsze trzeba mieć włączony „tryb samolotowy” w telefonie czy innym urządzeniu elektronicznym. Tym razem nie chodzi z kolei o zakłócenia, które nasze urządzenia mogą wywołać w aparaturze. Chodzi o coś nieco innego. 

Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na kolejne ciekawe pytanie. No bo czy zastanawialiście się kiedyś, co się stanie, jeśli wszyscy pasażerowie w samolocie nagle podskoczą w jednej chwili? Czy maszyna zejdzie z kursu? Czy straci wysokość? Czy takie coś może grozić nawet wypadkiem? Przekonajmy się. 

Dodano 12 marca 2018 o 17:03 przez Bartek Faryna źródło: https://www.quora.com/What-will-happen-in-an-aircraft-which-was-carrying-300-passengers-if-all-of-the-passengers-got-up-and-started-jumping-while-in-the-air

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna