Zwierzęta
Co znajduje się wewnątrz „grzechotki” węża grzechotnika? Ten facet postanowił się przekonać

W serwisie YouTube jest taki pewien kanał, który zgromadził już ogromną rzeszę widzów. Daniel Markham wraz z synem zebrali już grubo ponad 4 miliony subskrypcji, a każdy ich film ogląda po kilkanaście milionów osób. Niektóre z ich najlepszych produkcji dochodzą nawet do niemal 70 milionów wyświetleń.

Najlepszym przykładem takiego wideo jest to, które postanowiliśmy Wam dzisiaj pokazać.

W całym tym kanale chodzi o to, że ojciec wraz ze swoim synem, rozcinają różne rzeczy i sprawdzają, jak wyglądają one od środka. Pomysły na każdy następny odcinek, twórcy czerpią z komentarzy. Kilka osób zaproponowało, żeby w którymś z odcinków sprawdzono, co znajduje się wewnątrz ogona grzechotnika. Daniel nie czekał więc długo, tylko od razu zakupił zasuszony ogon węża na portalu aukcyjnym i przystąpił do pracy.


Dodano 24 marca 2018 o 17:03 przez Bartek Faryna źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1pyfMnF6j_g

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna