Środowisko
Eksperci znaleźli idealne antidotum na smog. Wystarczy wzbogacić o to swoją dietę
Smog to nie przelewki i ze smogiem nie ma żartów. Na pewno wiedzą o tym doskonale mieszkańcy większych miast i okolic. Niedawno dowiedziono, że zanieczyszczenia powietrza mogą być szczególnie niebezpieczne dla ludzi posiadających pewien specyficzny typ krwi.
Jeśli więc należycie do tego grona, to musicie na siebie szczególnie uważać. Wasz organizm nie radzi sobie z wdychanymi przez was szkodliwymi substancjami tak dobrze, jak u innych. Wygląda więc na to, że to głównie do was kierujemy nasz dzisiejszy wpis. Możecie bowiem w łatwy sposób znacznie zredukować szkody, jakie wyrządzają w waszych organizmach zanieczyszczenia powietrza.

Dodano 24 grudnia 2017 o 00:12 przez Bartosz Faryna źródło: https://www.sciencedaily.com/releases/2017/04/170412111211.htm

Komentarze

Zobacz również

Środowisko
Smog jest jeszcze bardziej niebezpieczny dla ludzi posiadających pewien konkretny typ krwi
Ostatnimi czasy sporo znów w Polsce mówi się o smogu i jego działaniu na ludzki organizm. Od pewnego czasu ten temat wraca każdej zimy. Nic zresztą dziwnego. W największych miastach w Polsce i ich okolicach, normy przyjęte przez Unię Europejską przekroczone są czasem kilkaset procent, a władze mają to po prostu gdzieś. Weźmy na przykład taki Kraków – niby walczy się ze „złym powietrzem”, sporo się o tym mówi, a jednocześnie wydaje się zgody na budowanie kolejnych osiedli w miejscach, przez które przebiegają tzw. „korytarze powietrze” wietrzące miasto. Oczywiście zanieczyszczenia powietrza mają zgubny wpływ na ludzkie zdrowie – tu nie ma żadnych wątpliwości – czy jednak zdawaliście sobie sprawę z tego, że na jednych działa to wszystko jeszcze gorzej niż na innych?

Dodano 24 grudnia 2017 o 00:12 przez Bartosz Faryna źródło: http://www.sciencealert.com/your-blood-type-could-determine-how-susceptible-air-pollution-abo-heart