Technologia
Facebook wprowadza nową wyjątkową funkcję. Będziecie mogli „cofnąć wysłaną wiadomość”
Facebook Messenger to komunikator, który stanowi jedną z części najpopularniejszego portalu społecznościowego na świecie. Służy on nie tylko do wysyłania wiadomości tekstowych między użytkownikami lecz również zdjęć, plików itp. Aby z niego korzystać nie musimy mieć nawet konta na Facebooku, wystarczy być zarejestrowanym ot choćby na Instagramie, który, swoją drogą, również należy do Zuckerberga - czyli założyciela Facebooka.


Jakiś czas temu pisaliśmy dla was o Messengerze. Sprawdzaliśmy wtedy dlaczego niektóre wiadomości wysyłane za pośrednictwem aplikacji są automatycznie podkreślane. Dzieje się tak głównie z dniami tygodnia, choć nie tylko. Zobaczcie zresztą sami o czym mowa. Dowiecie się tego czytając jeden z naszych poprzednich tekstów.

Dzisiaj wciąż pozostaniemy przy Messengerze, jednak zmienimy nieco temat. Niedawno pojawiły się bowiem pewne przecieki, jakoby Facebook zamierzał wprowadzić nową ciekawą funkcję do swojego komunikatora. Pozwoli ona na manipulowanie wiadomościami. O czym mowa? 

Dodano 10 kwietnia 2018 o 16:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-04-06/facebook-adding-unsend-message-tool-after-ceo-caught-unsending

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728