Technologia
Facebook wprowadza nową wyjątkową funkcję. Będziecie mogli „cofnąć wysłaną wiadomość”
Nowa funckja ma pozwolić na kasowanie wysłanych wcześniej wiadomości. Z wczesnej wersji aplikacji, posiadającej już wspomnianą wyżej funkcję, korzysta już podobno sam Zuckerberg. Zauważyli to jego bliscy współpracownicy, po tym jak wiele wysłanych przez Marka wiadomości po prostu znikało z ich aplikacji.
Nie dało się ich w żaden sposób odczytać czy w ogóle przywrócić. 

Poproszono więc o komentarz rzeczniczkę prasową Facebooka. Kobieta potwierdziła przypuszczenia i wyjawiła, że funkcja zostanie za jakiś czas wprowadzona, a obecnie jest w fazie testowej. Niestety nie wiadomo, kiedy dokładnie nastąpi jej prezentacja. 

W notce do prasy możemy przeczytać również, że zarząd Facebooka zaczął pracować nad podobną funkcją po włamaniu do firmy Sony z 2014 roku. Wyciekło wtedy wiele bardzo „wrażliwych” informacji, które mogły sporo namieszać. 

Jeśli więc zdarzy nam się napisać do kogoś coś, o co moglibyśmy wyjątkowo się obawiać, zawsze będziemy mogli to po prostu usunąć - nic prostszego. 

Jest to już kolejna nowa funkcja dotycząca Facebooka, o której staje się głośno w środku wielkiego skandalu dotyczącego handlu danymi. Czyżby Zuckerberg starał się nieco odwrócić uwagę? Być może. Wiadomo jednak, że dziś i jutro ma on stanąć przed kongresem USA. 

Dodano 10 kwietnia 2018 o 16:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-04-06/facebook-adding-unsend-message-tool-after-ceo-caught-unsending

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna