Środowisko
Filmował burzę z własnego tarasu, kiedy nagle tuż obok niego uderzył piorun – zobaczcie to wideo
Burze to naprawdę niezwykłe zjawiska. Nic dziwnego, że na świecie pojawia się coraz więcej pasjonatów. Ludzie chętnie dzielą się zdjęciami tego, co akurat dzieje się w ich okolicy, szukają zdjęć innych osób, a czasem nawet decydują się „łowić burze”. Wyładowania atmosferyczne potrafią niestety być również niebezpieczne. Nie tylko ze względu na ryzyko rażenia piorunem, lecz także ze względu na silny wiatr towarzyszący burzy oraz ulewny deszcz. 

O niebezpieczeństwie doskonale przekonał się twórca poniższego wideo. Zignorował on zagrożenie i wyszedł przed dom, aby filmować szalejący dookoła żywioł. 

38-letni Daniel Modøl mieszka w Gjerstad w Norwegii. Był akurat w trakcie spotkania ze znajomymi, kiedy usłyszeli pierwsze grzmoty. Stwierdzili, że świetnym pomysłem będzie wyjście przed dom i obserwowanie całej zawieruchy z tarasu. Niestety mogło to skończyć się tragicznie. Na poniższym wideo wyraźnie widać, jak w którymś momencie… a zresztą zobaczcie sami.

10 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ

Dodano 14 kwietnia 2018 o 11:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9vZdg2_Cg38

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna