Jak łączenie marihuany z tytoniem wpływa na palaczy? Naukowcy odkryli coś niezwykłego
Temat „zielonego suszu” pojawiał się na łamach naszej stronu już niejednokrotnie. Z jednego z wpisów mogliście dowiedzieć się, w których miastach pali się najwięcej marihuany na całym świecie.
To jednak nie wszystko, przy okazji innego wpisu mogliście dowiedzieć się nieco więcej o tajemniczej chorobie, na którą zapada coraz więcej palaczy. Temat jest bardzo poważny, ponieważ lekarze nie znają skutecznego lekarstwa. Dzisiaj zajmiemy się jednak czymś nieco bardziej przyjemnym. 

W wielu miejscach na świecie popularne jest łączenie suszu z tytoniem. Taki „mix” można następnie zwinąć w bletce, wepchnąć do lufki, czy zapakować do bonga. Największym minusem takiego mieszania jest niestety wdychanie szkodliwych substancji znajdujących się w tytoniu, przez co zwiększa się u nas ryzyko zachorowania na raka. 

Okazuje się jednak, że ma to również swoje dobre strony, co udowodniły przeprowadzone jakiś czas temu badania. O co w nich chodziło? Zacznijmy może od początku. 

Dodano 07 marca 2018 o 16:03 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ucl.ac.uk/news/news-articles/0517/310517-tobacco-cannabis

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna