Człowiek
Jak wygląda prawdziwy skurcz mięśnia? Internauta podzielił się w sieci nieprzyjemnym nagraniem
Wszyscy zapewne od czasu do czasu macie do czynienia ze skurczem mięśni. Niektóre z nich przychodzą i odchodzą ledwo zauważone, a inne sprawiają, że odczuwamy straszny ból. Oczywiście nie chodzi nam tutaj o skurcze mięśni, które sprawiają, że nasze ciało jest w stanie się poruszać, lecz o te nieprzyjemne - czyli tzw. „mimowolne”. 

Czasem wystarczy za mocno napiąć któryś z mięśni, aby nie chciał on „powórcić do stanu pierwotnego”, tylko trwał w napięciu przez długi czas. Na ogól pomaga lekki masaż, lub po prostu wyprostowanie danej kończyny. 

Ostatnio w sieci pojawił się film udostępniony przez Angela Bermudeza. To co na nagraniu dzieje się z jego łydką, przyprawia wielu o dreszcze. 

Według opisu, mężczyzna po treningu na siłowni chciał się po prostu rozluźnić i zrelaksować. Niestety mięsień jego łydki miał inne plany. Bohater nagrania twierdzi również, że nie robi nic specjalnego, kiedy przychodzą skurcze „to dzieje się samoistnie” twierdzi Angel. 

Sami zresztą zobaczcie o czym mowa:

11 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ

Dodano 09 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4796592/Man-suffers-intense-muscle-cramp-leg.html

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna