„Legalny dopalacz” zabił dwie osoby i sprawił, że pozostałe zaczęły dosłownie krwawić z oczu
Brzmi to może nieco niewiarygodnie, jednak takie przypadki miały miejsce naprawdę. Zacznijmy może jednak od początku. Legalne dopalacze pojawiły się na świecie już jakiś czas temu i bardzo szybko zdobyły niesamowicie dużą popularność. Zawdzięczją ją nie tylko temu, że są łatwo dostępne ale również - i chyba przede wszystkim - temu, że są legalne.
I to niezależnie od tego czy to Polska czy też USA. Oczywiście są takie kraje, jak np. Australia, gdzie tego typu substancje są całkowicie nielegalne. W innych miejscach ta polityka wygląda niestety nieco inaczej. 

Syntetyczna marihuana powstała w celach leczniczych. Miała ona zastąpić tą naturalną, jako że jest ona oczywiście nielegalna. Naukowcy stworzyli wiele „wynalazków”, z czego część okazała się całkowitym niewypałem, a część trafiła na rynek, w formie używki rekreacyjnej. No i zaczęło się. 

Dopalacze niestety nie są i nigdy nie były bezpieczne. W przeciwieństwie do „normalnych narkotyków” ich skład często jest nieznany i nie wiadomo, czego możemy się po nich spodziewać. Stąd właśnie biorą się takie przypadki, w których ludzie zaczynają krwawić z oczu. 

Dodano 04 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.sciencealert.com/an-outbreak-of-synthetic-cannabis-spice-k2-has-left-2-dead-and-dozens-bleeding-from-the-eyes-and-ears

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna