Kosmos
Na pokładzie samochodu Tesla przemierzającego kosmos znajduje się ukryta tajna wiadomość
Jesteśmy przekonani, że emocje jeszcze do końca nie opadły po wtorkowym teście rakiety Falcon Heavy, a sami na pewno wciąż macie w pamięci ten przełomowy w dziejach ludzkości moment.
Jeszcze nikt nie dokonał niczego podobnego i jeszcze nikt nie zrobił tego w takim stylu. Elon Musk - wraz z pracownikami firmy SpaceX - może być z siebie dumny. Niemal wszystko poszło bardzo dobrze. 

No właśnie, niemal. Jak zapewne wiecie, rakieta Falcon Heavy składała się z trzech połączonych ze sobą rakiet Falcon 9. Dwa boczne moduły odłączyły się wcześniej i bezpiecznie wylądowały na stałym gruncie. Trzeci moduł miał osiąść na barce zakotwiczonej gdzieś na oceanie, niestety silniki nie wygasiły się w porę i uszkodziły całą pływającą konstrukcję. Mimo wszystko całe przedsięwzięcie można uznać za niebywały sukces. 

Jak pewnie również wiecie, Falcon Heavy miał wynieść na orbitę pewien niezwykły ładunek. Był to samochód należący do samego Elona Muska - model Tesla Roadster - z manekinem - nazwanym Starman - znajdującym się za kierownicą. W radio leciał kawałek Davida Bowiego - Space Oddity, a na konsoli wyświetlał się napis „Don't Panic!”, który nawiązywać miał do książki „Autostopem przez Galaktykę” autorstwa Douglasa Adamsa. 

Roadster miał zmierzać w stronę orbity Marsa, jednak pech chciał, że trzecie odpalenie silników okazało się za mocne i wyniosło samochód daleko poza orbitę Marsa w stronę pasa asteroid. To jednak nie koniec niespodzianek. Elon Musk zdradził, że na pokładzie pojazdu ukrył pewną sekretną wiadomość. 

Dodano 08 lutego 2018 o 15:02 przez Bartek Faryna źródło: http://www.iflscience.com/space/there-is-a-secret-message-hidden-on-board-the-tesla-floating-through-space/

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna