Kosmos
Na pokładzie samochodu Tesla przemierzającego kosmos znajduje się ukryta tajna wiadomość
Samochód będzie podróżował jeszcze przez bardzo długi czas i kto wie gdzie uda mu się dotrzeć. Być może odnajdą go przedstawiciele obcych cywilizacji i zdecydują się rozebrać go na części. Jeśli tak się stanie, to odkryją sekretną wiadomość, ukrytą w kabriolecie.
 

„Made on Earth by humans” (ang. zrobione na Ziemi przez ludzi). Taki napis znajduje się na jednej z płytek drukowanych na pokładzie kosmicznego samochodu. 

Nie jest to pierwsza wiadomość, jaką wysłaliśmy daleko w kosmos, jednak na pewno jest to pierwsza wiadomość, którą wysłaliśmy w ten sposób. Pomyślcie, jak bardzo zaskoczeni będą „kosmici”, którzy znajdą (o ile znajdą) samochód latający sobie w przestrzeni kosmicznej z manekinem za kierownicą. 
 
 

Printed on the circuit board of a car in deep space

A post shared by Elon Musk (@elonmusk) on


Dodano 08 lutego 2018 o 15:02 przez Bartek Faryna źródło: http://www.iflscience.com/space/there-is-a-secret-message-hidden-on-board-the-tesla-floating-through-space/

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna