Zwierzęta
Natura jest okrutna! Ta próba wypuszczenia wiewiórki na wolność poszła tragicznie
Prezentowane poniżej wideo stało się istnym hitem itnerentu w ubiegłym tygodniu. Na pierwszy rzut oka nie ma w nim nic nadzwyczajnego. Pewien mężczyzna o dobrym sercu, decyduje się wypuścić na wolność wiewiórkę. Niestety nie wiadomo, jakie relacje łączyły mężczyznę ze zwierzęciem. Czy znajdowała się ona pod jego opieką na czas rehabilitacji, czy po prostu od czasu do czasu spotykali się, po czym wiewiórka wracała do siebie. 

Widzimy więc, jak mężczyzna delikatnie kładzie wiewiórkę na drzewie, ona wspina się w górę, a nasz bohater jeszcze delikatnie głaszcze ją po futerku. Można się naprawde rozczulić, widząc tak wzruszającą scenę. Mężczyzna i zwierzę w idealnej harmonii. Pokazują, że mogą żyć w przyjaźni i zgodzie obok siebie.

Niestety cała sielkanka burzona jest przez niespodziewanego gościa. O tym jednak musicie przekonać się już na własne oczy. Ostrzegamy jednak, że film może niektórym wydawać się brutalny. Miejcie to więc na uwadze, kiedy będziecie klikać przycisk „play”.

14 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ

Dodano 12 stycznia 2018 o 20:01 przez Bartek Faryna źródło: http://www.iflscience.com/plants-and-animals/this-viral-video-of-a-squirrel-being-released-has-the-most-predictable-twist-ending-since-the-sixth-sense/

Komentarze

Zobacz również

Technologia
I całe starania na marne.

Dodano 22 marca 2018 o 18:03 przez Bartek Faryna
Zwierzęta

Dodano 24 marca 2018 o 17:03 przez Bartek Faryna źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1pyfMnF6j_g
Środowisko
Tak wczoraj wyglądało niebo w Grecji. Prawdziwie apokaliptyczna sceneria
Przeglądając dzisiaj serwis YouTube można było natknąć się na kilka ciekawych rzeczy. I nie mówimy tutaj o nowych „pato-streamerach”, którzy ostatnimi czasy stali się prawdziwą zmorą tej platformy; nie mówimy też o rozlicznych „dramach”, czyli zwykłych dziecinnych przepychankach pomiędzy poszczególnymi „gwiazdami” naszej polskiej „sceny jutub” lecz o czymś znacznie bardziej interesującym. 

Użytkownik o nicku VAG wrzucił do sieci film, który przedstawia ulice pewnego greckiego miasta, Heraklionu, z dnia 22 marca około godziny 17. Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie to, że wszystko jest czerwone. Wygląda to tak, jakby autor nałożył na film jakiś filtr. Jednak nagranie nie było edytowane. Twórca dodał tylko kilka zdjęć oraz ścieżkę dźwiękową zespołu Kansas - Dust in the wind. 

No właśnie, bo film przedstawia właśnie „dust in the wind” - czyli pył na wietrze, a konkretnie pył znad Sahary. Od Sahary do Grecji wcale nie jest tak daleko, więc wiatr często przynosi pewne ilości pyłu. Jednak rzadko zdarza się, żeby był on aż tak gęsty. 

Władze wydały odpowiednie ostrzeżenia, poniważ taka ilość pyłu w powietrzu może poważnie zaszkodzić zdrowiu mieszkańców. W takich sytuacjach lepiej wyposażyć się w odpowiednie maseczki. 

Teraz zobaczcie film, o którym cały czas mówiliśmy:


Dodano 23 marca 2018 o 20:03 przez Bartek Faryna źródło: https://www.youtube.com/watch?v=O5gUvUK8FDM&feature=youtu.be
Zwierzęta
Pingwiny używają własnych odchodów aby roztopić śnieg w miejscu, w którym mają odbywać się gody.

Dodano 22 marca 2018 o 10:03 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 23 marca 2018 o 19:03 przez Bartek Faryna źródło: https://science.howstuffworks.com/science-vs-myth/what-if/what-if-man-takes-birth-control-pills.htm