Kosmos
Oglądajcie z nami na żywo start największej rakiety świata! To dziewiczy lot Falcon Heavy! [NA ŻYWO]
Zapnijcie pasy, bo już za moment rozpocznie się prodecura startowa rakiety Falcon Heavy. Jest to największa tego typu konstrukcja na całym świecie, a wy możecie być świadkami jej dziewiczego lotu. Falcon Heavy powstała z połączenia trzech rakiet Falcon 9. Jest ona w stanie wynieść na naszą orbitę ładunek o łącznej wadze 64 ton, co robi naprawdę duże wrażenie. 

Ostatecznie Falcon Heavy ma posłużyć do wyniesienia nas na Marsa. Na taką odległość rakieta będzie wstanie przetransportować „zaledwie” 15 ton. Dzisiaj jednak ładunek Falcon Heavy ma zostać przetransportowany na orbitę Słońca z aphelium, czyli najdalszym punktem orbity, który znajduje się w okolicach orbity Marsa. Owym ładunkiem ma być należący do Muska samochód Tesla Roadster. 

Nie będziemy jednak dłużej zanudzać i zaprosimy do obejrzenia transmisji na żywo razem z nami. Miłego seansu!

11 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ

Dodano 06 lutego 2018 o 21:02 przez Bartek Faryna źródło: http://www.spacex.com/webcast

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna