Zwierzęta
Oto co się stanie z martwą myszą, jeśli wsadzimy ją na 30 dni do napoju Mountain Dew

Zdaniem ekspertów nie jest możliwym znalezienie rozpoznawalnych zwłok gryzonia w puszcze napoju, ponieważ zawarte w nim składniki sprawiłyby, że ścierwo „całkowicie rozpuściłoby się w ciągu 30 dni – może poza pewną częścią ogona”.

Dlatego też niemożliwym jest, aby pan Ball znalazł zwłoki myszy w puszcze napoju, którego data produkcji mówiła, że zszedł on z taśmy 15 miesięcy wcześniej. Zamiast tego znalazłby co najwyżej galaretowatą masę.

Wysokocukrowe napoje są dla nas złe. Nie tylko niszczą zęby, ale także powodują otyłość oraz cukrzycę typu B. Ale czy faktycznie Mountain Dew jest w stanie całkowicie rozpuścić zwłoki myszy? Ekipa z kanału „Explorer Multimedia” postanowiła się o tym przekonać. Rzućcie okiem na filmik poniżej i sprawdźcie sami – radzimy zaprzestać konsumpcji wszelakich posiłków i napojów (szczególnie Mountain Dew) na czas oglądania.


Dodano 11 stycznia 2018 o 14:01 przez Bartek Faryna źródło: http://www.iflscience.com/plants-and-animals/would-mouse-dissolve-mountain-dew-30-days/

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna