Człowiek
Oto dlaczego każda kobieta powinna zastanowić się dwa razy, zanim zwiąże się z brodatym mężczyzną
Tematyka brody ma to do siebie, że nasi czytelnicy szczególnie ją sobie upodobali. Być może wśród was znajduje się sporo mężczyzn, których to po prostu ciekawi; być może jest to jednak sporo kobiet, które uwielbiają mężczyzn z brodą; a może po prostu noszenie brody jest teraz popularne i tego typu tematy są „na czasie”.
 

Właśnie dlatego broda tak często pojawiała się już na łamach naszego portalu. Mogliście już sprawdzić dlaczego mężczyźni w ogóle noszą brodę, jak również dlaczego niektórzy z nich nie są w stanie zapuścić porządnego zarostu, bo zamiast tego na twarzy wyrastają im jakieś pojedyncze kępki. 

To jednak nie wszystko, bo w jednym z badań udowodniono, że noszenie brody jest dobre nawet dla zdrowia mężczyzny

Dzisiaj jednak mamy dla brodaczy - a szczególnie dla ich partnerek - bardzo złe wieści. 

Dodano 11 kwietnia 2018 o 13:04 przez Bartek Faryna

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna