Człowiek
Oto dlaczego każda kobieta powinna zastanowić się dwa razy, zanim zwiąże się z brodatym mężczyzną

Wyniki tego badania raczej nie przypadną do gustu żonom (lub partnerkom) hipsterów oraz innych mężczyzn, którzy noszą brodę. Zdaniem naukowców brodaci mężczyźni częściej zdradzają swoje kobiety. Na tym nie koniec. O wiele częściej wdają się oni również w bójki i kradną.

Naukowcy z Wielkiej Brytanii przeprowadzili ostatnio obszerne badania z udziałem 2000 osób. Eksperyment pokazał, że ponad 40% mężczyzn z brodą, co najmniej raz w życiu zdradziło swoją żonę, brało udział w walkach lub ukradło coś ze sklepu – donosi Details. Badania wykazały, że ok. 47% brodatych mężczyzn zdradza swoje żony – w przypadku mężczyzn bez brody, średnia wynosi około 20%. Bójki oraz kradzieże wśród mężczyzn z brodą zdarzały się dwa razy częściej niż w przypadku mężczyzn bez bujnego owłosienia (odpowiednio 40% i 17%).

Zdaniem ekspertów, wielu mężczyzn zapuszcza brodę, ponieważ sądzą, że doda im to odwagi. Jednak, czy brodaci mężczyźni naprawdę podobają się paniom? Okazuje się, że zdania w tej kwestii są podzielone. Badanie przeprowadzone przez Paula Vaseya (University of Lethbridge) i Barnaby Dixon (University of Victoria, Wellington) dowodzi, że kobiety nie uważają brody za obowiązkowy element atrakcyjności.

Zdaniem psychologów, broda dodaje lat i agresywności. Ponadto, niektórzy ludzie uważają brodę za znak wysokiego statusu społecznego. Należy pamiętać, że to jednak gładko ogoleni mężczyźni bardziej przyciągają kobiety, co potwierdzają wyniki badań opublikowanych w czasopiśmie Behavioral Ecology.


Dodano 11 kwietnia 2018 o 13:04 przez Bartek Faryna

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728