Człowiek
Oto dlaczego noszenie brody jest dobre dla zdrowia każdego mężczyzny
Broda przewijała się już na łamach naszej stronu niejednokrotnie. W jednym z naszych poprzednich wpisów poruszaliśmy, kiedy poruszaliśmy już temat męskiego zarostu, próbowaliśmy ustalić dlaczego jedni faceci nie mają problemu z zapuszczeniem porządnej brody, a innym wyrastają tylko pojedyncze włoski.
 

Dzisiaj jednak podejdziemy do tematu z nieco bardziej ogólnej strony i postaramy się sprawdzić dlaczego noszenie brody jest dobre dla zdrowia każdego męzczyzny. Udowodniły to bowiem badania przeprowadzone na terenie pewnego szpitala. 

Wszyscy dobrze wiemy, że nabyte infekcje są podstawową przyczyną zachorowań i śmierci na terenie placówek medycznych na całym świecie. Naukowcy wpadli więc na pomysł, że skoro broda potrafi tak doskonale „przechowywać” różnego rodzaju bakterie, to zapuszczanie zarostu przez pracowników szpitala może być złym pomysłem. Postanowili więc to sprawdzić. Zobaczcie, jakie wyniki udało im się uzyskać. 

Dodano 06 kwietnia 2018 o 17:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24746610

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728