Człowiek
Oto jak długo poszczególne narkotyki utrzymują się w naszym ciele

Jak długo narkotyki utrzymują się w ludzkim ciele?

W naszym kraju większość wymienionych poniżej substancji jest po prostu nielegalna. Z testami na ich obecność w organizmie mogą zetknąć się jedynie kierowcy, a i tak wszystko sprowadza się do sprawdzania obecności danego narkotyku w ślinie. W wielu krajach, gdzie niektóre z niżej wymienionych przez nas specyfików mają zupełnie inny status prawny, pracodawcy lubią od czasu do czasu zaskakiwać swoich podwładnych małym testem.

Jeśli więc nie mieszkacie w Polsce i lubicie od czasu do czasu zapalić sobie małego skręta, a wasz pracodawca zaskakuje was czasem testami na obecność narkotyków w organizmie, poniższe zestawienie zdecydowanie może wam się przydać. Przekonajcie się więc, jak długo poszczególne substancje utrzymują się w moczu, krwi, a także we włosach.


Dodano 13 marca 2018 o 19:03 przez Bartek Faryna źródło: https://www.attn.com/stories/5062/how-long-do-drugs-stay-in-your-system?utm_source=nymag&utm_medium=fbpost&utm_campaign=syndication

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728