Środowisko
Oto najgorszy sposób odmrażania zamarzniętej szyby - nie róbcie tego w domu
Mówią, że głupich nie sieją, a sami się rodzą. Według tego przysłowia człowiek mądrość zdobywa z wiekiem. Niestety bohater naszego dzisiejszego wpisu chyba sporo w trakcie swojego życia przegapił. Postanowił zrobić najgłupszą rzecz, jaką widzieliśmy od bardzo dawna. Chodzi o wypróbowanie „nowej metody odmrażania szyb w samochodzie”. Metodę tą śmiało możemy nazwać „na wrzątek”.

Nasz śmiałek opublikował nawet wideo z całego zajścia. Możemy zobaczyć na nim, ja wychodzi na mróz z miską pełna parującego wrzątku i wylewa go wprost na zamrożoną przednią szybę swojego samochodu. Nie trzeba mieć doktoratu z fizyki, aby domyślić się, co dzieje się z samą szybą. Zobaczcie zresztą sami. 

Jak widzimy szyba po prosty pękła, po czym woda znów zaczęła zamarzać. Nasz bohater na końcu narzeka i żali się, jak ciężko znaleźć przednią szybę do jego samochodu. Cóż, sam jest sobie winien.  
13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ

Dodano 09 stycznia 2018 o 16:01 przez Bartek Faryna źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rwkvuyY6CKY

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna