Człowiek
Palacze marihuany zapadają na tajemniczą chorobę, a lekarze nie mają pojęcia, jak sobie z nią radzić
Marihuana zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Świadczy o tym nie tylko, opisywana przez nas ostatnio, ilość suszu spożywana w największych miastach na świecie, gdzie marihuanę dosłownie pali się tonami, lecz również nieco bardziej luźne podejście do całego tematu.
W końcu prawo na zachodzie staje się coraz bardziej liberalne, a dostęp do marihuany coraz łatwiejszy. 

Nic więc dziwnego, że sięga po nią coraz większa ilość ludzi - i to nie tylko tych młodych. Statystyki pokazują, że również starsze osoby chcą wrócić do używki, której smakowały w młodości, lub po prostu spróbować tego po raz pierwszy w życiu. 

Wraz ze wzrostem legalnej konsumpcji marihuany na całym świecie, zaczęła rosnąć liczba osób zgłaszających pewne dziwne dolegliwości. Okazuje się, że palacze zapadają na dziwną chorobę, a lekarze bezradnie rozkładają ręce. 

Dodano 23 lutego 2018 o 18:02 przez Bartek Faryna źródło: https://www.businessinsider.com.au/syndrome-causes-marijuana-users-to-get-violently-ill-vomit-2018-2

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728