Środowisko
Pijany turysta chciał wrócić do swojego hotelu. Po drodze przypadkiem wspiął się na górę
Czasem zdarzaja się takie rzeczy, w które naprawdę trudno uwierzyć. Doskonałym przykładem jest wydarzenie, o którym dzisiaj „trąbi” dosłownie cały internet. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, bo jest to zarówno dziwne, jak i mało prawdopodobne. Estoński turysta gościł we włoskim ośrodku Breuil-Cervinia w Alpach Penińskich. Zmęczony „popijawą” chciał wrócić do swojego hotelu. Niestety pomylił drogę. 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że po drodze... dosłownie wspiął się na górę. Estończyk, znany jako Pavel, nie podejrzewał, że ta strasznie zaśnieżona droga, nie prowadzi do jego upragnionego łózka w hotelu. Bez cienia podejrzenia Pavel piął się dalej stromą ścieżką, aż w końcu na horyzoncie zauważył niewielką chatkę. Był to bar znany pod nazwą Igloo, położony na wysokości 2 400 m.n.p.m. gdzieś pod szczytem Matterhorn.

Do chatki Estończyk dotarł podobno około godziny 2 - 3 w nocy. Nie zastanawiając się długo, Pavel włamał się do chatki i spędził tam noc. W międzyczasie podjęto poszukiwania i wysłano grupę ratunkową. Na szczęście turysta został szybko odnaleziony przez odpowiednie służby i odwołano całą akcję. 

Ponoć turyście nie zostaną przedstawione żadne zarzuty, a jedynie będzie musiał zapłacić grzywnę. Cóż, każdemu może się zdarzyć. 
13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ

Dodano 11 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.independent.co.uk/travel/news-and-advice/drunk-tourist-alps-climbs-mountain-italy-hotel-aosta-pavel-igloo-cervino-a8295811.html

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna