Środowisko
Szykujcie się na gwałtowną zmianę pogody! Służby apelują, aby zachować ostrożnośc
Wprawdzie pierwszy powiew wiosny mogliśmy poczuć już kilka tygodni temu, to jednak zaraz po nim przyszedł powiew chłodu, który zatarł całe dobre wrażenie. Przez kilkana następnych dni musieliśmy męczyć się jeszcze z ujemnymi temperaturami, jednak po tym przyszła prawdziwa wiosna. 

Ciepła, owiewająca nasze twarze przyjemnym wiatrem, pachnąca, kwitnąca i budząca się do życia. Niestety nie nacieszymy się tym wszystkim długo, ponieważ nad Polskę zmierza właśnie niż „Hypatia”, który wszystko zmieni. Przyniesie on z sobą kolejny nieodłączny element wiosennej aury - czyli burze. 

Służby ostrzegają i apelują do mieszkańców o zachowanie ostrożności w podróży. Szykują się bowiem silne ulewy oraz gwałtowne burze. Zimne powietrze rozciąga się już od Warmii przez Mazowsze po Małopolskę. To w tych regionach możemy spodziewać się bardzo zmiennej pogody. Burze mogą wystąpić także na Suwalszczyźnie i Podlasiu. Wieczorem intensywnie popada na południowym wschodzie naszego kraju. Może tam spaść nawet 7l wody na m2. 

Zmiana pogody, choć gwałtowna, to ma nie trwać długo. Musicie więc uzbroić się w cierpliwość, bowiem ciepłe i słoneczne dni jeszcze wrócą. 
10 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ

Dodano 05 kwietnia 2018 o 17:04 przez Bartek Faryna

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna