Człowiek
Ta para rzekomo zakleszczyła się podczas seksu. Czy to w ogóle możliwe?
Piękna, słoneczna pogoda, bezludna plaża i niezwykle intensywne uczucie, jakie żywiła do siebie pewna para - wszystko to przyczyniło się do bardzo kłopotliwej sytuacji, jaka miała miejsce niedaleko miejscowości Porto San Giorgio położonej na włoskim wybrzeżu.


Para zakochanych, korzystając z fantastycznej aury oraz braku innych ludzi na plaży, postanowiła dać upust swoim uczuciom w ciepłych wodach Adriatyku. Jak postanowili, tak czym prędzej zrobili - pozbywając się zbędnego odzienia wskoczyli do wody, by oddać się miłosnym uciechom. Nie przewidzieli jednak, że tym razem finał igraszek nie będzie tak przyjemny, jak zazwyczaj. W pewnym momencie para kochanków zorientowała się, że w żaden sposób nie może się rozdzielić. Romeo utknął w objęciach Julii - w nierozerwalnym uścisku zastała ich pewna kobieta, która akurat spacerowała brzegiem morza. Z pomocą ręcznika pomogła nieszczęśnikom wydostać się na brzeg i czym prędzej wezwała pogotowie.

Dodano 15 lutego 2018 o 19:02 przez Marcin Kabziński

Komentarze

Zobacz również

Człowiek

Dodano 18 lutego 2018 o 19:02 przez Marcin Kabziński
Człowiek
Już wiemy, po co mężczyźni zapuszczają brodę
Wyniki najnowszych badań sugerują, że z im większą konkurencją ze strony innych samców musi zmierzyć się mężczyzna, tym jego zachowanie staje się bardziej ekstrawaganckie. Na podstawie wyników przedstawionych w czasopiśmie Evolution and Human Behavior naukowcy sugerują, że niektórzy mężczyźni mogą zapuszczać bujną brodę, by sprawiać wrażenie bardziej dominujących, co w oczach kobiet jest równoznaczne ze wzrostem atrakcyjności.
W swojej pracy zatytułowanej „Are badges of status adaptive in large complex primate groups?” autorzy dr Cyril Grueter, dr Karin Isler oraz dr Barnaby Dixson postanowili przyjrzeć się hipotezie, jakoby naczelne żyjące w dużych społecznościach rozwinęły rzucające się w oczy ozdoby w celu przyciągnięcia jakże cennej uwagi samic. Pod uwagę wzięto m.in. srebrno-białą sierść u pawianów, czerwoną pierś dżelad, charakterystyczne nosy u nosaczy oraz brody u ludzi.

Dodano 18 lutego 2018 o 12:02 przez Marcin Kabziński
Człowiek

Dodano 17 lutego 2018 o 19:02 przez Marcin Kabziński
Środowisko

Dodano 17 lutego 2018 o 14:02 przez Marcin Kabziński
Człowiek

Dodano 16 lutego 2018 o 20:02 przez Marcin Kabziński