Człowiek
Ten chłopak poszedł pod prysznic na siłowni boso. Ten błąd sporo go kosztował

Nasz bohater tłumaczył, że przygotowywał się do pierwszego poważnego biegu w swoim życiu. Biegał więc zawsze, kiedy tylko mógł. Najczęściej miał czas na przerwach w pracy.
Odwiedzał wtedy lokalną siłownię i trenował. Po wszystkim musiał wrócić do pracy, a więc zmuszony był brać prysznic. Niestety często decydował się pozostawiać swoje klapki przed kabiną, ponieważ nie chciał nosić mokrego obuwia w torbie.

Przed ostatecznym zgłoszeniem się do lekarza, mężczyzna czekał jeszcze dodatkowe 6 miesięcy. W tym czasie zdążył jeszcze sporo potrenować i przebiec swój półmaraton. Stopa w końcu jednak spuchła i bolała, co z kolei uniemożliwiało chodzenie oraz samo bieganie. W szpitalu okazało się, że nasz bohater faktycznie złapał brodawki, jednak nie takie zwykłe. Były to bowiem tzw. brodawki podeszwowe. Ignorowanie ich obecności sprawiło, że w ciągu 6 miesięcy były one w stanie narobić sporych szkód. Tkanka otaczająca centrum schorzenia zaczęła bowiem stopniowo obumierać.
Lekarze nie czekali długo i zapisali pacjenta na operacje. Pozostawiła ona niestety otwarte rany, które możecie „podziwiać” na załączonych zdjęciach. Powrót do zdrowia trwał bardzo długo. Rany zaczęły się goić dopiero wtedy, kiedy zaczęto leczyć pacjenta za pomocą skóry dorsza północnoatlantyckiego.

W tej chwili mężczyzna wciąż nie jest w stanie normalnie się poruszać, chociaż już jest całkiem dobrze. Warto zaznaczyć, że operacja odbyła się w lutym. Od tamtego czasu minęły już aż 4 miesiące – 4 miesiące wyjęte z życia przez własną lekkomyślność. Oczywiście przedstawiony powyżej przypadek, jest przypadkiem skrajnym. Należy jednak szczególnie uważać na tego typu rzeczy.


Dodano 15 kwietnia 2018 o 13:04 przez Bartek Faryna źródło: http://thebuzz.iheart.com/onair/the-rod-ryan-show-52901/psa-why-you-always-wear-shoes-15778640/

Komentarze

Zobacz również

Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Człowiek

Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna